TANIA LAWETA 24H

MOKOTÓW – WILANÓW – URSYNÓW – OKĘCIE – OCHOTA – WARSZAWABEMOWO – PRAGA POŁUDNIE – WOLA – URSUS

+48 665 301 890

Tania Laweta 24h  w Warszawie

technika, która ma prawo wzbudzać prestiż.

Ta nieco zarozumiała deklaracja wcale nie jest na wyrost. Tak istotny dla pomocy drogowej sprzęt jak laweta Warszawa czy autolaweta Okęcie musi być zawsze sprawdzony pod każdym względem. Tak by nigdy nie narazić naszej usługi na niepowodzenia. Robimy to dla nas i tylko pośrednio korzysta na tym klient. Ba! Ten klient nawet nie wie, i nie musi wiedzieć, o tym, że jesteśmy tak pewni naszego sprzętu. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że to sprzęt godny dobrego działania.

Oczywiście my możemy zaświadczyć o nieskazitelnej sprawności tylko tego sprzętu, który wykorzystujemy w naszych usługach, ale jesteśmy pewni, że większość firm ma takie samo podejście do własnych lawet czy autolawet. Bo przecież jakość i niezawodność tego sprzętu buduje profesjonalizm w oczach naszych klientów do nas. To są naczynia połączone, a zatem w Warszawie możecie z pełnym zaufaniem zamawiać holowanie na lawecie.

Dodatkowo posiadamy ten komfort pracy, że jako sieć dysponujemy praktycznie każdym rodzajem lawety więc jesteśmy w stanie transportować każdy pojazd drogowy od motocykli do ciężkiego sprzętu budowlanego takiego jak wózek widłowy, walec, samolot, ciągnik, rolniczy . Oczywiście gwarantujemy to jedynie w regionach gdzie już nasza sieć funkcjonuje, ale praktycznie codziennie obszar naszego działania się powiększa.