POMOC DROGOWA WARSZAWA 24H

MOKOTÓW – WILANÓW – URSYNÓW – OKĘCIE – OCHOTA – WARSZAWABEMOWO – PRAGA POŁUDNIE – WOLA – URSUS

+48 665 301 890

Pomoc drogową w Warszawie najlepiej motywują klienci.

Widzimy to tak, dopóki klienci są niejako zmuszeni do ciągłego budowania zaufania do pomocy drogowej w Warszawie, dopóty nie będziemy firmą społecznego szacunku w takim rozumieniu w jakim są straż pożarna, policja czy pogotowie ratunkowe. Nas ta sytuacja motywuje i staramy się by F.U GOLCAR  zawsze pracował na rzecz takiej przyszłości.

Pomoc drogowa Warszawa zasługuje na miejsce w rodzinie firm, którym społeczeństwo po prostu ufa. Wiele warsztatów pomocy drogowej na Mokotowie pracuje na dobrą opinie w tej dziedzinie usług. Wiele też, tak jak F.U GOLCAR Pruszków, próbuje stworzyć sieć zakładów współpracujących ze sobą pod jednym szyldem. Takimi sieciami zarządzają też operatorzy firm ubezpieczeniowych. Mimo to nie udało nam się, do tej pory wypracować pełnej mobilizacji tych warstw społecznych.

Idea jest prosta – pomoc drogowa Warszawa jest dostępna w całej Polsce pod powszechnie znanym numerem alarmowym. Klient już niczego nie musi szukać w internecie, nie musi zdawać się na wiedzę prywatną policjanta, który akurat podjechał do zdarzenia drogowego, tylko wykonuje szybki telefon jak do innych firm posiadających numer alarmowy. Oczywiście zapracujemy na taki numer konsolidując swoje wysiłki i wypracowując, przez jakość naszych usług, powszechny szacunek. F.U GOLCAR jest już zorientowany na taką drogę, ale i tak szukamy motywacji w opiniach naszych klientów.

Taka motywacja zdecydowanie wspomaga naszą idee powstania alarmowego numeru pomocy drogowej  w Warszawie .