HOLOWANIE CIĘŻAROWE TIR

WARSZAWA – MOKOTÓW – WILANÓW – URSYNÓW – OKĘCIE – OCHOTA – WARSZAWABEMOWO – PRAGA POŁUDNIE – WOLA – URSUS

+48 665 301 890

Możesz spać spokojnie. Twoją ciężarówkę holuje zaufana załoga.

Awaria zawsze, a tym bardziej ta wynikająca z wypadku, ma prawo spędzić nam sen z powiek. Nawet gdy pojazd zostanie już zabezpieczony przez pomoc drogową Warszawa. Będziemy się martwić o skutki awarii, o przyszłe koszty, o niedostarczony towar itd. Nich więc choć jedno nam nie zaprząta głowy. Oddajcie samochód pod opiekę firmy szybki hol i nie martwcie się o jego transport.

Załogi szybki hol to wyspecjalizowane ekipy gwarantujące i doskonałą opiekę i absolutną znajomość przepisów związanych z holowaniem aut ciężarowych TIR. Ponadto systematycznie doszkalane zarówno z wykorzystania nowego sprzętu jak i obsługi nowych pojazdów z jakimi mogą spotkać się w czasie świadczenia usług. Niezwykle istotny jest też aspekt funkcjonowania pod auspicjami szybki Hol, dobrze działającej sieci pomocy drogowych wzajemnie wspierających się i uzupełniających się dzięki dywersyfikacji sprzętu i załóg. Dzisiaj działamy w Warszawie i okolicach, ale być może już jutro spotkasz nas w całej Polsce.

Powierzając nam swoją awarię możesz spać spokojnie.

Czy to dobre rozwiązanie – transport niskopodwoziowy

od pomocy drogowej?

Nam się zdaję, że najlepsze. Bo przecież pomoc drogowa Warszawa  gwarantuje sprzęt najwyższej jakości, zawsze gotowy do pracy w stu procentach. Dysponuje doskonale przeszkolonymi załogami i jest gotowa do pracy 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Czy można oczekiwać więcej od firmy transportowej?

Można by jeszcze liczyć na solidną liczebnie, jakościowo i gatunkowo flotę pojazdów transportowych, ale właśnie taką opcją dysponuje szybki Hol. Jako, że od kilku lat realizujemy ideę sieci firm pomocy drogowej w województwie Mazowieckim to dopracowaliśmy się takiej dywersyfikacji sprzętu, że możemy obecnie przewozić absolutnie każdy rodzaj towarów wielkogabarytowych. Począwszy od wszelkich pojazdów ciężarowych, skończywszy na skomplikowanych maszynach drogowych, budowlanych i rolniczych. Ponadto w ofercie mamy tez duże transporty dłużycowe.

Szybki Hol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej dlatego doskonale sprawdza się w transporcie niskopodwoziowym i wielkogabarytowym. Wybór naszej firmy będzie wyborem idealnym.